„Kosmetologia jest moją prawdziwą pasją, której poświęciłam większość życia. Praca zawodowa wyzwala u mnie ciągły głód wiedzy, który skłania mnie do poszerzania swych horyzontów w dodatkowych kursach i szkoleniach. Dzięki temu nie popadam w rutynę, a moja codzienna praktyka jest na bieżąco uzupełniana o nowe doświadczenia. Mogę też pochwalić się naprawdę szeroką wiedzą z zakresu podologii, co ułatwia mi trafne rozpoznawanie problemów moich klientek i klientów.

Będzie mi niezwykle miło gościć Państwa oraz służyć pomocą”.

Czytaj więcej...

Dyplomowany kosmetolog,  specjalistka w pielęgnacji twarzy i stylizacji paznokci. Ciągle rozwija swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W przyszłości chce być najlepsza w tym co robi. Uparcie do tego dąży.

„Kosmetologia jest dla mnie sztuką, a kiedy tworzę cenię sobie lekkość i rzeczywiste piękno, pamiętając przy tym, że Twoje ciało jest integralną częścią Twojego stylu.”

„Zarówno na uczelni, jak też podczas kursów dodatkowych, zawsze stawiałam sobie poprzeczkę wyżej, niż było to wymagane. Dlatego, mimo młodego wieku, jestem w stanie zaoferować Państwu usługi stojące na najwyższym poziomie, oparte o solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Zapraszam serdecznie do Vesny!”

fryzjerka

„Wiem, że ludzie mają różne potrzeby, więc do wszystkich klientów podchodzę z indywidualnym nastawieniem. Na bieżąco śledzę nowe techniki i trendy panujące w modzie, a fryzjerstwo i stylizacja włosów daje mi ogromną satysfakcję, dlatego gorąco zapraszam do salonu!”

fryzjerka

„Zdaję sobie sprawę z tego, że wizerunek i dobre samopoczucie pełnią ważną rolę w życiu każdego człowieka, dlatego z przyjemnością dobiorę odpowiednią fryzurę do typu urody, stylu życia i temperamentu. Zaproponuję koloryzację i pielęgnację włosów inspirowaną profesjonalnymi szkoleniami u ekspertów, którym można zaufać".

fryzjerka

„Fryzjerstwo to moja pasja. Jestem entuzjastką praktycznych stylizacji z nutą młodzieżowego luzu. Inspiracje czerpię z klasyki oraz światowych trendów. Owocuje to modnymi, a także funkcjonalnymi propozycjami, które podkreślają urodę i charakter danej osoby."

Kosmetologia dbaj o zdrowie pielęgnacja higiena zachowaj młody wygląd

peeling bądź sobą! masaże

 uroda medycyna kosmetyczna bądź piękna relaks rewitalizacja gładka cera