Fale Radiowe wnikając w głąb skóry stymulują komórki - fibroblasty do regeneracji i produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Efektem ich działania jest naturalna odbudowa kolagenu, powstanie nowych komórek oraz poprawa jakości skóry i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała.

Przy zabiegach na ciało, fale ultradźwiękowe  przyspieszają mikrokrążenie krwi i limfy oraz procesy metabolizmu komórkowego pomagając zwalczyć cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zmniejszyć blizny i rozstępy. Włókna kolagenowe rozgrzewane są do temperatury (40-45 stopni Celsjusza), w której ulegają skurczeniu, mocnemu napięciu i odnowy swojej struktury. Po zabiegu skóra jest ujędrniona i gładka.
Przy zabiegach na twarz, fale radiowe działają liftingująco, wygładzająco, zabiegi niwelują efekt tzw. „kurzych łapek”, poprawiają owal twarzy oraz spłycają blizny

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych działają również rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudzają krążenie krwi oraz układ limfatyczny, poprawia metabolizm w tkankach, redukują wolne rodniki. Zabiegi są skuteczne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne.

Kosmetologia dbaj o zdrowie pielęgnacja higiena zachowaj młody wygląd

peeling bądź sobą! masaże

 uroda medycyna kosmetyczna bądź piękna relaks rewitalizacja gładka cera