Jest to pierwszy system łączący laser i radiofrekwencję, przeciwdziałający wiotczeniu skóry. Wiązka światła laserowego operuje w obrębie skóry właściwej , pobudzając fibroblasty i zmuszając je do regeneracji i produkcji nowych włókien kolagenowych

Wraz z upływem czasu pojawiają się na naszej skórze widoczne oznaki starzenia. Pod wpływem działania wiatru, mrozu a przede wszystkim słońca powstają nowe piegi, plamy barwnikowe, rozszerzone/popękane naczynia. Pojawia się rumień i drobne zmarszczki, skóra traci swoja naturalną sprężystość. Fotoodmładzanie jest jedynym zabiegiem, który w sposób kompleksowy w znacznym stopniu redukuje lub całkowicie usuwa te problemy.
W naszym gabinecie zabieg fotoodmładzania wykonujemy za pomocą najnowocześniejszego systemu IPL, gdzie światło o odpowiedniej długości fali pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych. Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry. Fotoodmładzanie ma także inne zalety. Usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zabiegi nie są długie i męczące, a po ich wykonaniu można wrócić do normalnego trybu życia. Następnego dnia po zabiegu można wykonywać codzienne czynności. Można również nakładać makijaż.

Najlepsze efekty uzyskujemy po przeprowadzeniu serii (4-6) zabiegów, wykonywanych co 4 tygodni. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry. W skórze zachodzą procesy naprawcze i lecznicze. Zwiększa się ilość kolagenu, elastyny i innych ważnych dla zdrowia skóry substancji (kolagenaza, receptor hialuronowego prokolagenu). Zwykle zaraz po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, a po kilku dniach zaczyna się lekko złuszczać. W przerwach miedzy kolejnym seriami naświetleń, skórę należy głęboko nawilżać i dotleniać.
Fotoodmładzanie polecane jest szczególnie osobom z pierwszymi oznakami starzenia skóry (zrogowaciałej ze zmianami posłonecznymi) z płytkimi zmarszczkami i przebarwieniami. W efekcie skóra będzie gładsza, ujędrniona i delikatniejsza.

Kosmetologia dbaj o zdrowie pielęgnacja higiena zachowaj młody wygląd

peeling bądź sobą! masaże

 uroda medycyna kosmetyczna bądź piękna relaks rewitalizacja gładka cera